ظاهر جدید و افزایش سرعت ابزارک چت آنلاین

در جدیدترین بروزرسانی، ضمن تغییر ظاهر ابزارک، سرعت بارگزاری و کار با آن تقریباً ۲ برابر شده است

آنچه در جدیدترین بروزرسانی «در اینترنت» برای ما مهم بود، در کنار افزایش جذابیت ظاهری ابزارک چت آنلاین، افزایش سرعت بارگزاری و بهینه شدن کدها به منظور افزایش کلی سرعت کار بود. نتیجه اینکه ابزارک هم‌اکنون از نظر حجم فایل‌ها کوچک‌تر شده و با بهینه‌سازی‌های انجام شده نزدیک به ۲ برابر سریع‌تر کار می‌کند.

همچنین مشکلاتی که در نسخه قبلی در نمایش در بعضی از سایت‌ها وجود داشت در نسخه جدید مرتفع شده است. برای استفاده از نسخه جدید ابزارک چت آنلاین نیازی به هیچ تغییری در کدهای سایت یا افزونه وردپرسی خود ندارید و اعمال تغییرات به صورت اتوماتیک برای همه مشتریان عزیز سرویس «در اینترنت» انجام می‌شود

«در اینترنت» در نمایشگاه ایرانکام

از ۱۳ تا ۱۷ شهریور ۹۶ در پاویون استارتاپ‌های نمایشگاه ایرانکام میزبان شما هستیم


استارتاپ «در اینترنت» از ۱۳ تا ۱۷ شهریور ماه ۹۶ در نمایشگاه ایرانکام مشهد، میزبان شماست. ما به همراه تعداد دیگری از استارتاپ‌ها، در پاویون استارتاپ‌های سالن فردوسی حضور خواهیم داشت. کلیه شرکت‌کنندگان در نمایشگاه، اکانت حرفه‌ای ۱۵ روزه رایگان را با حضور در غرفه «در اینترنت» دریافت خواهند کرد. همچنین به استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه اکانت حرفه‌ای ۲ ماهه «در اینترنت» تقدیم می‌شود.

با ما همراه باشید

امکان پیام آفلاین به «در اینترنت» اضافه شد

با تعیین آنلاین/آفلاین بودن اپراتور، ابزارک گفتگو در سایت شما به حالت گفتگوی آنلاین/پیام آفلاین خواهد رفت


در نیمه اول شهریور ۹۶ امکان جدیدی را به «در اینترنت» افزودیم که به کمک آن می‌توانید در زمان‌هایی که امکان پاسخگویی ندارید، پیام آفلاین دریافت کنید.

این ویژگی برای همه کاربران فعال شده است. برای استفاده از این ویژگی پس از ورود به بخش مدیریت، از منوی بالای صفحه می‌توانید یکی از گزینه‌های «پاسخگو هستم» یا «استراحت می‌کنم» را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه «استراحت می‌کنم» ویجت گفتگوی آنلاین در سایت شما به حالت آفلاین می‌رود و بازدیدکنندگان سایت می‌توانند برای شما پیام آفلاین ارسال کنند.

پیام‌های آفلاین را نیز از بخش «چت‌ها و پیام‌ها» می‌توانید مشاهده کنید

برای خدمات خود، مرکز پشتیبانی رایگان بسازید

مقالات راهنمای دسته‌بندی شده و قابل جستجو در مرکز پشتیبانی یکپارچه با ابزارک چت سایت


در ادامه بهبودهای پیوسته سرویس «در اینترنت» در نیمه دوم مرداد، عرضه عمومی نسخه جدیدی از سرویس «در اینترنت» با کد رمز «کاپیتان سوباسا» آغاز شد (اگر از این اسم تعجب کردید لازم است توضیح بدهیم ما عرضه‌های عمومی نسخه‌های major نرم‌افزارمان را نام‌گذاری می‌کنیم، پیش از این نسخه «جان اسنو» عرضه شده بود)

مهمترین قابلیتی که به این نسخه از نرم‌افزار سرویس «در اینترنت» اضافه شده است، امکان تعریف رایگان «مرکز پشتیبانی» است. در هر مرکز پشتیبانی، امکان دسته‌بندی و درج مقالات راهنما از بخش مدیریت وجود دارد. این قابلیت فعلاً برای اپراتورها در دسترس نیست اما به زودی امکان مشارکت اپراتورها هم اضافه خواهد شد. در سایت مرکز پشتیبانی امکان جستجوی اطلاعات و همچنین مشاهده اطلاعات تماس به همراه لینک سفارشی بازگشت به سایت در نظر گرفته شده است.

نمونه یک مرکز پشتیبانی را در «مرکز پشتیبانی در اینترنت» می‌توانید مشاهده کنید. به زودی همه راهنماهای کاربران از طریق این مرکز پشتیبانی منتشر خواهند شد. همچنین قابلیت یکپارچه‌سازی مرکز پشتیبانی با ابزارک گفتگوی آنلاین در نظر گرفته شده است. در ۲ هفته پیش رو، تغییرات خوب دیگری در حوزه خدمات مرکز پشتیبانی و گفتگوی آنلاین را شاهد خواهیم بود.

با ما همراه باشید

چت آنلاین رایگان با بازدیدکنندگان سایت در وردپرس

به کمک پلاگین وردپرس «در اینترنت»، با بازدیدکنندگان سایت وردپرسی خود گفتگوی آنلاین داشته باشید

دو هفته دیگر گذشت و با یک ویژگی جدید در خدمت شما هستیم. در نیمه مرداد ۹۶، علاوه بر کارهایی که بر روی امکانات جدید «در اینترنت» انجام دادیم (که به زودی معرفی خواهند شد) نسخه جدیدی از پلاگین وردپرس «در اینترنت» را آماده کردیم.

وظیفه پلاگین وردپرس «در اینترنت» نمایش سریع و آسان ابزارک گفتگوی آنلاین «در اینترنت» به سایت وردپرسی شماست تا به کمک آن بتوانید با بازدیدکنندگان خود چت داشته باشید. این پلاگین رایگان را از این آدرس می‌توانید دریافت کنید. برای استفاده نیاز است که در سایت «در اینترنت» عضو شوید و سایت وردپرسی خود را ثبت کنید. پس از ثبت سایت وردپرسی، کد نمایش ابزارک چت از بخش مدیریت سایت‌ها قابل دریافت است که می‌توانید آن را در بخش تنظیمات پلاگین وارد کنید.

این امکان برای همه کاربران از جمله کاربران طرح رایگان فعال است. فراموش نکنید پس از نصب پلاگین وردپرس «در اینترنت» و فعالسازی آن، برای آگاهی از جدیدترین گفتگوها می‌توانید، حساب کاربری «در اینترنت» خود را به تلگرام متصل کنید یا با کمک نوتیفیکیشن‌های دسکتاپ از جدیدترین چت‌ها با خبر شوید.

دانلود رایگان پلاگین وردپرس

نوتیفیکیشن دسکتاپ برای گفتگوهای آنلاین جدید سایت شما

با فعالسازی نوتیفیکیشن دسکتاپ حتی اگر سایت «در اینترنت» بسته باشد، با مرورگر از گفتگوهای جدید مطلع می‌شوید


در تابستان ۹۶ هستیم و هر دو هفته یک ویژگی جدید به «در اینترنت» اضافه می‌شود. بعد از افزودن امکان اتصال حساب کاربری «در اینترنت» به تلگرام در ۲ هفته گذشته، حالا یک گام جلوتر رفتیم. Desktop Notification این امکان را به شما می‌دهد که حتی وقتی سایت «در اینترنت» بسته است، به محض شروع یک گفتگوی آنلاین جدید از طریق مرورگر مطلع شوید. برای فعالسازی این قابلیت جدید که برای همه کاربران (از جمله کاربران طرح رایگان) فعال شده است به بخش مدیریت حساب کاربری خود مراجعه کنید.
اگر روی دامنه شما، اپراتورهای دیگری نیز برای پاسخگویی تعریف شده باشند، در صورتی که آن‌ها هم این قابلیت را برای خود فعال کنند، همزمان اطلاع‌رسانی گفتگوهای جدید برای همه اپراتورهای پاسخگو انجام می‌شود.

این قابلیت فعلاً تنها برای مرورگر کروم عرضه شده است و به زودی برای سایر مرورگرهایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند مانند فایرفاکس و اپرا نیز عرضه خواهد شد. 

همین حالا رایگان شروع کنید

امکان اتصال «در اینترنت» به تلگرام

با اتصال حساب کاربری «در اینترنت» خود به تلگرام، دیگر هیچ گفتگوی آنلاینی روی وب سایت‌تان را از دست ندهید


همانطور که پیشتر هم گفته بودیم در تابستان ۹۶ هر دو هفته یک بار ویژگی جدیدی به سرویس «در اینترنت» اضافه می‌کنیم. در اولین قدم، امکان اتصال حساب کاربری «در اینترنت» به تلگرام اضافه شده است. به کمک این قابلیت جدید که از طریق پنل مدیریت در دسترس شماست با استفاده از بات تلگرام «در اینترنت» از گفتگوهای جدیدی که روی سایت شما آغاز می‌شود مطلع می‌شوید.

این امکان برای همه کاربران از جمله کاربران طرح رایگان فعال است. اگر روی دامنه شما، اپراتورهای دیگری نیز برای پاسخگویی تعریف شده باشند، در صورتی که آن‌ها هم حساب کاربری «در اینترنت» خود را به تلگرام متصل کنند، همزمان اطلاع‌رسانی گفتگوهای جدید برای همه اپراتورهای پاسخگو انجام می‌شود.

به زودی امکانات بیشتری به بات تلگرام «در اینترنت» افزوده خواهد شد از جمله امکان پاسخگویی به گفتگوهای بازدیدکنندگان وب سایت از طریق تلگرام. با ما همراه باشید.

همین حالا رایگان شروع کنید

سلام دنیا

اولین عرضه عمومی سرویس چت آنلاین و مدیریت ارتباط با مشتریان «در اینترنت»

بالاخره سفر «در اینترنت» شروع شد!

امروز اولین نسخه عمومی «در اینترنت» در دسترس شماست تا به شما در ارتباط آنلاین و سریع با مشتریان و بازدیدکنندگان وب‌سایت‌تان کمک کند.
«در اینترنت» یک سرویس آنلاین است که با استفاده از آن می‌توانید با مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت خود ارتباط موثرتری برقرار کنید. «در اینترنت» ابزارک چت آنلاین را ارائه می‌کند که به راحتی می‌توانید آن را به وب سایت خود اضافه کنید و با مشتریان و بازدیدکنندگان سایت خودتان گفتگوی آنلاین داشته باشید. علاوه بر این می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را در «در اینترنت» ثبت و ارتباطات با آن‌ها رهگیری و مدیریت کنید.

برای مشاهده قابلیت‌های «در اینترنت» صفحه امکانات را ببینید. عضویت «در اینترنت» خیلی ساده است و می‌توانید با اکانت گوگل خودتان هم عضو سایت شوید. طرح رایگان «در اینترنت» برای همیشه اعتبار دارد و استارتاپ‌ها و سایت‌های کوچک می‌توانند از امکانات این طرح به صورت رایگان استفاده کنند.

اولین نسخه عمومی در اینترنت، «جان اسنو» نام دارد و به همین دلیل هیچ‌چیز نمی‌داند! اما خبر خوب اینکه حالا که موتور «در اینترنت» روشن شده، در تابستان هر ۲ هفته با یک ویژگی جدید در خدمت شما خواهیم بود. راستی یک تشکر ویژه هم از آقای صابر راستی‌کردار داریم که در پروژه «در اینترنت» از فونت‌های فوق‌العاده خوب ایشان بهره بردیم.

یک چیز دیگر: در ایجاد «در اینترنت» از آموزه‌های کتاب «واقعی شدن» استفاده کردیم. خوشحال می‌شویم با گفتگوی آنلاین یا با ارسال ایمیل به hi@darinternet.com به ما بگویید دوست دارید چه امکاناتی به «در اینترنت» اضافه کنیم؟

با ما همراه باشید.